fbpx

Mida teha

Toredaid mõtteid kohapeal ajaveetmiseks

IMG_9968-Editweb

Jalgrataste laenutus

Pikemateks retkedeks Värska ümbruses saab soodsalt rentida jalgrattaid. Unustage puhkuse ajaks autorool ning hingake sõites täiel rinnal. Olemas turvaline kergliiklustee.
IMG_9708web

Discgolf

Haarav meeskonnamäng, kus on rohkelt liikumist ja võistlusmoment. Võimalik mängida nii kahekesi kui suurema seltkonnaga. Nädalalõpu paketiga puhkajatele tasuta.

IMG_9886-Editweb

Pikalombi matkarada

Rabamatk loodusrajal on sobilik nii väiksemale matkasellile kui ka eakale jalutajale. Vaatlustorn annab võimaluse näha toimetamas metsiku looduse asukaid.
terviserada 1

Rannaala terviserada

Terviserada on sobilik kõigile. Rajal on tervisespordi tegemiseks mõeldud vahendid, lastele mänguväljak ja puhkekohad looduse nautimiseks.

lastetuba

Lastetuba

Sobib nii koolieelikutele, kui ka algkooli ealisele lapsele. Valgusküllases toas on mänguasju ja joonistusvahendeid, liiklusskeemiga vaip mänguautodele ja konstruktorid.
chess-smarter

Vaba-aja keskus

Vaba-aja keskus pakub tubasemat meelelahutust. Lauamängud (s.h. kabe ja male), väike raamatukogu ja koroona.

IMG_4220web

Tantsuõhtud Lahe kohvikus

Teisipäeviti on seto folkloori- ja tantsuõhtu (va juuli ja august) ning reedeti tantsuõhtu elava muusikaga. Sissepääs piletivaba, võimalik broneerida laudu ja tellida suupisteid.
IMG_3929-Editweb

Käimiskeppide laenutus

Lisaks käimiskeppide laenutamisele anname võimaluse õppida instruktoriga õiget tehnikat nende kasutmiseks. Seejärel saab terviserajal iseseisvalt harjutada.

Vaata ka:

pead_ja_katused Tiina Kadarpik

Setomaa ürituste kalender

Planeeri oma puhkus
IMG_7818-Editweb

Värska veekeskus

Tervislik täiskasvanuile ja lõbus lastele!