fbpx

Konkurss „Nimi Värska looduslikule mineraalveespreile"


Hea nime kriteeriumid (mille alusel žürii otsuseid teeb ning mida tasub seepärast arvestada):
1. Värska loodusliku mineraalveesprei nimi on eelkõige kaubamärk, mis on kasutatav toote pakenditel ja mis eristab toodet teistest ülemiste hingamisteede jaoks mõeldud spreidest.
2. Kaubamärk peab olema õiguslikult korrektne, lihtsalt meeldejääv ja üheselt mõistetav, võimaldama Eestis rahvalikku ja suupärast kasutamist ning ei tohi olla segamini aetav ühegi teise kaubamärgi nimega.
3. Kaubamärk peab olema rahvusvaheliselt kõnes, kirjas ja graafikas kergesti kasutatav.
4. Kaubamärk peab andma tugeva märgilise aluse Värska looduslikust mineraalveest toodetud unikaalsele ülemiste hingamisteede haigusnähtude leevendamiseks mõeldud tootele.
5. Kaubamärk sobib kokku Värska kuurortravikeskuse kõrge teenuste kvaliteediga ning tõstab Värska mineraalvee tuntust loodusliku mineraalveespreina.
Oma ideid saab välja käia 15.oktoobrini ja Värska kuurortravikeskus avalikustab konkursi tulemused hiljemalt novembri lõpuks Värska kuurortravikeskuse Facebooki lehel ja veebilehel www.spavarska.ee
Konkursil osalemiseks jäta kommentaar oma nimekandidaadiga Facebooki nimekonkursi postituse alla või saada pakkumine läbi ankeedi.
Konkursi tingimused leiad siit.

Auhinnad parimate nimede pakkujatele:
VÕITJA – Nädalalõpu pakett ühele (väärtus 105 eurot)
II koht – Pakett „Puhkus sanatooriumis“ ühele (väärtus 46 eurot)
III koht – Veekeskuse perepääse (väärtus 29 eurot)
SPR HOR